Tektaş Alacak Erkekler İçin Birkaç İpucu

1. Yüzüğü bir sürpriz olarak mı alacağım yoksa yüzük alışverişine onunla mı gideceğim?

Birçok erkek daha bir yüzük aramaya başlamadan kendilerine bu soruyu sorar. Kendi kendinize bir yüzük seçmenin avantajları şunlardır:

  • Sürpriz faktörü. Özene bezene, zar zor seçtiğiniz gerçek yüzükle birlikte soruyu patlattığınızda atmosferi değiştirecek olan romantizm ve sevinç hafife alınmamalı.
  • Nişanlınızın ya da onun arkadaşlarının baskısı altında kalmadan bütçenizi daha rahat idare edebilirsiniz.

Avantajları saydık. Peki ya dezavantajı yok mu ? 

  • Beğenecek mi?
  • Parmak ölçüsünü biliyor muyuz ? 

Doğru yüzüğü seçerken yaşayacağınız baskı ve o büyük kararsızlık duygusu hafife alınamaz elbette. Tavsiyeler alıyor musunuz, ya da sırrınızı açığa çıkarmadan bir arkadaşınıza ya da kız kardeşinize danışabilir misiniz? Değişik tarzlar ve moda hakkında ne kadar titiz? Biz bu dezavantaja şöyle bir çözüm getirdik. Aldığınız ürün beğenilmezse(ki böyle bir şey pek yaşanmaz. Çünkü kutuyu açtığınız an o yüzük dünyanın en güzel yüzüğüdür genelde karşınızdaki için. O yüzüğü değerli yapan yüzüğün özellikleri değil, yüzüğü sizin getirmiş olmanızdır) getirip aynı fiyattan değiştirebilirsiniz. 

Parmak ölçüsü ise bu sektörün belki de en kolay işlemi. Çok takılmanıza gerek yok bu hususa. Ama yine de gelmeden önce parmak ölçüsünü bilmekte buraya tıklayarak mümkün. 

2. Bütçe

Bilinmesi ya da farkına varılması gereken en önemli konu bu belki de. Pırlantada sınır yoktur. Eğer siz hep daha iyisini isterseniz fiyat inanılmaz boyutlara ulaşabilir. Bu yüzden bir bütçe belirlemek şart. Mesela en fazla 3000 TL diye düşünüp o fiyatı aşmayan alternatiflere bakılmalı. Aksi taktirde yükseklere çıktıkça kendi bütçenizdeki ürünü beğenmeyebilirsiniz.

3. Seçici olun 

Bunu sadece yüzük için değil, aynı zamanda göreceğiniz hizmet için de söylüyorum. Pırlantayı size tüm ayrıntılarıyla anlatabilecek düzeyde bir satıcı size en doğru alternatifleri sunabilir. Ve en azından mümkünse sadece pırlanta satan bir yerden alışverişi tercih edin. Eğer vitrininde altın bilezik sunan bir mağazadaysanız, asli işi taş olmayan bir yerdesiniz demektir. Biz Büşra Pırlanta olarak sadece pırlantaya odaklanıp, taşlarımızı uluslararası standartlarda kalitede ve doğru fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.