İade İşlemleri

4822 Sayılı Kanun ile Değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun maddesi uyarınca; Türkiye içindeki alıcıların 14 gün içinde iade etme hakkı vardır. Bu süre içerisinde bizimle iletişime geçerek iade işlemlerinizi birlikte başlatabiliriz.

İade işleminde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır;

-Öncelikle lütfen bizimle iletişime geçmeden ürünü gönderme işlemini başlatmayınız. 14 gün içerisinde bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde hakkınızdan faydalanabilirsiniz. 

-Ürünü tamamen orijinal, garanti şartlarını kapsayan haliyle ve tüm evrakları ile birlikte teslim etmeleri gerekmektedir.(Kutu,fatura, hediye vs)

-Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen ürünlerde kesintisiz iade hakkınız bulunmaz. 

-Ürün, tüketicide bulunduğu süre içerisinde kusurlu bir ürün haline geldiyse bu durum Büşra Pırlantanın değerlendirmesine girecektir. İşçilik masrafları düşülüp ürün iade alınabilir.

Gerekli şartlar sağlandıktan sonra ürün bedeliniz ödemeniz kredi kartınızla ise kredi kartınıza, havale/eft yoluyla ise banka hesabınıza iade edilecektir. 

Büşra Pırlanta ürünlerinin tamamının arkasındadır. Zaman kısıtlaması olmadan, ürünlerimizin en uygun şekilde bakımını ve geri alımını gerçekleştiriyoruz.