İçeriğe geç

İade ve Değişim İşlemleri

4822 Sayılı Kanun ile Değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun maddesi uyarınca; Türkiye içindeki alıcıların 14 gün içinde iade etme hakkı vardır. Bu süre içerisinde bizimle iletişime geçerseniz iade işlemlerinizi birlikte başlatabiliriz.

İade ve değişim işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır;

  • Lütfen bizimle iletişime geçmeden ürünü gönderme işlemini başlatmayınız. 14 gün içerisinde bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde hakkınızdan faydalanabilirsiniz. 
  • Ürün tamamen orijinal ve müşteriye teslim edildiği haliyle, tüm evrakları ile birlikte geri teslim edilmelidir. (Fatura, kutu, hediye vb.)
  • Ürün, tüketicide bulunduğu süre içerisinde kusurlu bir ürün haline geldi ise işçilik masrafları düşülerek kesintili iade ve değişim yapılır.
  • Müşterinin özel talepleri uyarınca üretilen ve değiştirilen ürünlerde kesintili iade ve değişim yapılır.

Gerekli hususlar sağlandıktan sonra ürün bedeliniz, ödemeniz kredi kartı ile ise kredi kartınıza, havale/eft ile ise banka hesabınıza 5 gün içerisinde iade edilecektir. Bankanıza göre hesabınıza yansıyan süre değişebilir.

Büşra Pırlanta her zaman ürünlerinin arkasındadır. 14 gün sonrası değişim ve iade için, zaman kısıtlaması olmadan en uygun şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. 

Ürünlerimizin bakımını her zaman ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Büşra Pırlanta

BEDAVA
İNCELE