İçeriğe geç

Güvenli Ödeme

Sitemizden ödemelerinizi güvenle yapabilmeniz için:

  • Sitemiz SSL sertifikalıdır ve HTTPS (HTTP Secure) protokolünü kullanmaktadır.
  • Yapılan ödemeler ya PayU/İyzico gibi güvenilir ödeme sistemleri ya da ilgili bankanın kendi sistemi üzerinden yine güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
  • Kredi kartı bilgileriniz sistemlerimizde tutulmamaktadır.

Kredi Kartı Güvenliği

Alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartı ile ilgili bilgiler Büşra Pırlanta’dan bağımsız olarak GlobalSign tarafından128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Üçüncü şahısların herhangi bir koşulda size ait kişisel veya kredi kartı bilgilerine ulaşması mümkün değildir, çünkü kart bilgileri Busrapirlanta.com.tr tarafından görüntülenmemekte ve kaydedilmemektedir. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi yeniden girmenizin nedeni de budur.

Ayrıca SSL Protokolü, bulunmak istediğiniz sitenin sahte bir versiyonunda olmadığınızı, gerçekten doğru sitede olduğunuzu da kanıtlar.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir. 

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.

Busrapirlanta.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Büşra Pırlanta

BEDAVA
İNCELE