İçeriğe geç

14 Şubat, pırlanta-severlerin ve pırlanta-satarların en sevdiği gün olabilir 😊

Çünkü; pırlanta gibi bir sevilene, ancak pırlanta layık olabilir 😊

En nadide insana, en nadide değerli taş hediye edilir 😊

Varlıkların en özeli olan insanla, madenlerin en özeli olan pırlanta buluşur 😊

Bizim sloganlarımızdan biri de bu: “Cevheri mücevherle buluşturuyoruz”.

Tarihi üçüncü yüzyıla kadar uzanan Sevgililer Günü’nün başlangıç hikayesi oldukça hüzünlü. Ancak bu hüzün, sanki günümüzde alabildiğine ivmeli bir coşkuya evrilmiş. Sevgililer Günü, sadece bir hediye alıp vermekten daha ziyade, sevenler arasında özel bir paylaşımın ve sevginin geleceğine dair umudun sembolü olmuş.

Tabii her zaman olduğu gibi bu konuda da birbirine zıt seslerden oluşan bir orkestra var: Sevgililer Günü’nü; salt ticari bir gün olarak değerlendirenler, sevgiyi hediyeyle ifadeyi gereksiz bulanlar, “Her gün sevgililer günüdür” diyenler, toplu evlilik yıldönümü gibi görenler, hüzünlü bir tarihin böyle coşkuyla kutlanmasını etik görmeyenler ve benzerleri…

Biz, bu günü güzelliklerle geçirmenize katkıda bulunmak isteyenlerdeniz. Sevgililer Gününüz ve her gününüzün en güzel şekilde geçmesini dileriz. Bu gün için sizlere önce güzel bir yazı 😊 sonra güzel kampanya ürünleri hazırladık 😊

Kampanya ürünlerimiz; “Baget pırlantalı kolye & yüzük ile “Aquamarin ve pırlantalı yüzük & kolye & küpe” ve “Tria küpe”. Bu ürünleri, Büşra Pırlanta’dan Şubat ayı boyunca kampanya fiyatlarından alabilirsiniz.

Tabii artık tanıdığınız üzere bizim fiyat politikamız belli: Doğru ürünü doğru fiyatla sunmak. Kampanya ürünleri dışında da, beğendiğiniz tüm ürünlere, her zaman en güzel fiyatlarla erişebilirsiniz.

Hediye ürünlerimiz de yenileniyor, duyurusunu en yakın zamanda yapacağız.

Işıltılı günlerde görüşmek, ışıltınıza ışıltı katmak dileğiyle.

Sevgililer Günü’ne hazır mısınız?

  • 2 min read
Büşra Pırlanta

BEDAVA
İNCELE